REKRUTACJE STAŁE

Wybrałeś już swoją ścieżkę i wiesz czego oczekujesz? Świetnie! Teraz ważne jest to, aby odpowiednio dopasować Twój profil do natury projektu i pracodawcy, a także... umiejętnie wynegocjować warunki współpracy.
Tym się właśnie zajmujemy w Jobroad - skutecznie reprezentujemy Twoje interesy. Poniżej prezentujemy listę branż, w których obsłudze się specjalizujemy.
Zadzwoń lub wyślij do nas swoje CV, a wkrótce oddzwonimy i przedstawimy dostępne opcje!

Image by CoWomen

HUMAN RESOURCES

FINANSE I BANKOWOŚĆ

Wykresy giełdowe w gazecie
Image by Austin Distel

OTWARTE WAKATY

Aktualne gorące oferty pracy na stanowiskach w jednej z obsługiwanych przez nas branż. Aplikuj teraz!

REKRUTER

Zarobki: od 2 tys. do 5 tys. zł netto

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę/B2B

Tryb pracy: stacjonarny/zdalny

Miejsce pracy: różne/-

Zakres obowiązków: pozyskiwanie kandydatów do pracy, umawianie i przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, weryfikacja kandydatów

Wymagania: wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, obsługa komputera (klient poczty elektronicznej, pakiety biurowe, komunikatory), mile widziana znajomość języków obcych

Na zarobki mają wpływ: doświadczenie, wykształcenie, wielkość firmy, znajomość języków obcych

Jobroad s.c.

office@jobroad.online

(+48) 662 761 451

NIP: 6392019568 REGON: 385532520
Chełmońskiego 18/5 47-400 Racibórz